ACH! DBAMY O MAZURY

Stanica wodna (stanica żeglarska, turystyczna) – to najczęściej niewielki obiekt lądowy o charakterze schroniska turystycznego, położony nad wodą i obsługujący śródlądową turystykę wodną, wyposażony w pomieszczenia noclegowe, gastronomiczne, ewentualnie pomieszczenia na sprzęt pływający: kajaki, łodzie. Często stanice mogą być obiektami tymczasowymi, sezonowymi, lokowane są najczęściej w rejonach uczęszczanych szlaków wodnych (np. Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, Mikołajki, Ryn, Giżycko).

Jak Państwo widzą, stanica to nie czterogwiazdkowy hotel. Zacnym Gościom oferujemy coś zupełnie odmiennego, a przez to cenniejszego.

Naszą największą siłą nie są przesadne luksusy i obsesyjne sprzątanie każdego ziarnka piasku czy pyłku, lecz kontakt z przepiękną mazurską przyrodą. Mazury to cud natury – to hasło obiegło cały świat. W pełni się z nim zgadzamy. Chcemy, aby nasz region nim pozostał, a zachwycająca natura przetrwała dla kolejnych pokoleń mieszkańców i turystów. Wybieramy postawę eko! Robimy wszystko, aby dodatkowo nie obciążać naszych Mazur, nie zatruwać, nie dokładać kolejnych trosk, nie przesadzać z chemią. To nasz wspólny skarb, dlatego serdecznie prosimy: dołączcie Państwo do nas. Pomóżcie nam chronić nasz cud. To bardzo proste, wystarczy z sercem stosować nasz regulamin:

ACH! Mazury

Nie sprzątamy codziennie pokoi.

Kiedy Goście przyjeżdżają, są utrzymane w starannym porządku i nie tak łatwo go zburzyć. W stanicy nie ma pokojówek, które od bladego ranka pukałyby do drzwi. Nie trzeba też wieszać kartek: „Nie wchodzić, nie pukać, nie zaglądać”. Nie będziemy Państwu przeszkadzać.

Ekologia jest dla nas bardzo ważna.

Nie zmieniamy codziennie ręczników i pościeli.  Nie chcemy niepotrzebnie obciążać naszej pięknej krainy detergentami i innymi szkodliwymi środkami. Nie warto proszkami, krochmalami, zabijać naturalnych zapachów mazurskiej przyrody, które gwarantują piękne sny.

Nie jesteśmy nachalni, nie pilnujemy, nie kontrolujemy.

Zawsze jednak chętnie odpowiemy na każde pytanie Gości. W naszym obiekcie najważniejszy jest domowy mazurski luz i przygoda! To gwarantujemy w ogromnych ilościach.

Sprawdź termin

Skontaktuj się z nami

ACH! MAZURY STANICA MIKOŁAJKI
ul. Leśna 1
11-730 Mikołajki