Konferencje

 

ACH! Mazury

Noclegi nad jeziorem, znakomite warunki do rekreacji i pracy są doskonałą okazją do realizacji konferencji, szkoleń i wykładów zwłaszcza z zakresu turystyki rekreacyjnej, kajakarstwa czy żeglarstwa. Malownicze otoczenie sprawi, że będzie to spotkanie, które zostanie w pamięci na długie lata.

Szkolenia

 

ACH! Mazury

Do dyspozycji Gości mamy nowoczesne, w pełni wyposażone sale, które łączą w sobie doskonałą akustykę, komfort oraz funkcjonalność. Dzięki temu możemy zaoferować odpowiednie miejsce profesjonalne warunki do organizacji szkoleń, spotkań biznesowych, firmowych prezentacji oraz konferencji na najwyższym poziomie.  

Imprezy integracyjne

 

ACH! Mazury

Atrakcyjna lokalizacja, bogata infrastruktura i nowoczesne zaplecze, to gwarancja świetnej zabawy. Zapewniamy profesjonalną obsługę imprez integracyjnych oraz eventów, a organizowane przez nas spotkania firmowe są niebanalne i mają zawsze niepowtarzalny klimat.

Ach! Mazury Stanica Mikołajki – noclegi nad jeziorem, znakomite warunki do rekreacji i pracy są doskonałą okazją do realizacji konferencji, szkoleń i wykładów zwłaszcza z zakresu turystyki rekreacyjnej, kajakarstwa czy żeglarstwa. Do dyspozycji Gości jest sala dla 50 osób wyposażona w sprzęt multimedialny: rzutnik, ekran, telewizor, odtwarzacz CD/DVD, flipcharty, Wi-Fi. Po spotkaniu służbowym malownicza lokalizacja zachęca do relaksu i regeneracji sił np. podczas wspólnego ogniska czy grilla. Integracji Gości z pewnością pomoże wspólny spływ kajakowy lub rejs łódkami po przepięknych mazurskich jeziorach.

Skontaktuj się z nami

ACH! MAZURY STANICA MIKOŁAJKI
ul. Leśna 1
11-730 Mikołajki

Sprawdź termin